CZHR-12V-S
JSTJST
JST
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CZHR-12V-S
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua CONN HOUSING RECEPT 12POS 1.5MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CZHR-12V-S
Tau Wae CZHR-12V-S Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN HOUSING RECEPT 12POS 1.5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 910605 pcs Pepa Raraunga
Raupapa CZH Mokowā Haupae -
Pana 0.059" (1.50mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa Q9456084 Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 12 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Friction Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.059" (1.50mm) Momo Hoapā Female Socket
Whakaoti Whakamutunga Crimp Momo Hononga Receptacle
Tae Natural
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BHR-04VS-1
BHR-04VS-1
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN HOUSING BH 4POS 4.0MM
I roto i te taonga: 514830 pcs
Tikiake: BHR-04VS-1.pdf
RFQ
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: DITTO GENDERLESS WTW HSG 7 POS
I roto i te taonga: 366904 pcs
Tikiake: 0368770007.pdf
RFQ
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: PULSE LOCK PLUG HSG 18P YELLOW
Tikiake:
Whakaahuatanga: 2.0W/B SINGLE REC HSG 7CKT NAT
Tikiake:
Whakaahuatanga: 090III 6P(D) CAP ASSY
Tikiake: 936271-1.pdf
ISDF-38-D-M
ISDF-38-D-M
Kaihanga: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga: .050[1.27] DISCRETE WIRE INSULAT
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 2 POS CST-100
Whakaahuatanga: 18W MQS RCPT HSG