BM13B-XASS-TF
JSTJST
JST
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BM13B-XASS-TF
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua CONN HDR XA 13POS 2.5MM TIN SMD
Ngā Rauemi: BM13B-XASS-TF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BM13B-XASS-TF
Tau Wae BM13B-XASS-TF Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN HDR XA 13POS 2.5MM TIN SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4651 pcs Pepa Raraunga BM13B-XASS-TF.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa XA Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.098" (2.50mm) Packaging Tape & Reel (TR)
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Rarangi 1 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 13 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri 11.9mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA), Nylon Teitei Whakanoho 0.370" (9.40mm)
Tae Whakanoho Natural Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Solder Retention Pato Tere Locking Ramp
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Surface Mount 13 position 0.098" (2.50mm) Whakatauranga onamata 3A