B22B-PADSS-1
JSTJST
JST
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B22B-PADSS-1
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 22POS 2MM TIN-LEAD
Ngā Rauemi: B22B-PADSS-1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B22B-PADSS-1
Tau Wae B22B-PADSS-1 Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN HEADER 22POS 2MM TIN-LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4345 pcs Pepa Raraunga B22B-PADSS-1.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa PAD Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 22 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri 12.4mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled Teitei Whakanoho 0.402" (10.20mm)
Tae Whakanoho Natural Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Board Guide Pato Tere Locking Ramp
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 22 position 0.079" (2.00mm) Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.134" (3.40mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae - Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin-Lead
Whakaoti Whakamutunga - Tae Tin-Lead Momo Hononga Header
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
B22B-PHDSS
B22B-PHDSS
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN HEADER PHD TOP 22POS 2MM
I roto i te taonga: 4339 pcs
Tikiake: B22B-PHDSS.pdf
RFQ
B22B-PHDSS(LF)(SN)
B22B-PHDSS(LF)(SN)
Kaihanga: JST
I roto i te taonga: 149405 pcs
Tikiake: B22B-PHDSS(LF)(SN).pdf
RFQ
B22B-PADSS
B22B-PADSS
Whakaahuatanga: CONN HEADER 22POS 2MM TIN-LEAD
Tikiake: B22B-PADSS.pdf
B22B-PADSS-1(LF)(SN)
B22B-PADSS-1(LF)(SN)
Whakaahuatanga: CONN HEADER 22POS 2MM TIN
Tikiake: B22B-PADSS-1(LF)(SN).pdf
B22AV
B22AV
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 28V
Tikiake: B22AV.pdf
B22AV-GC
B22AV-GC
Kaihanga: NKK Switches
Tikiake: B22AV-GC.pdf
B22B-XADSS-N (LF)(SN)
B22B-XADSS-N (LF)(SN)
Whakaahuatanga: CONN HDR XAD 22POS 2.5MM TIN TE
Tikiake: B22B-XADSS-N (LF)(SN).pdf
B22AW
B22AW
Tikiake: B22AW.pdf
B22AP-GC
B22AP-GC
Tikiake: B22AP-GC.pdf
B22B-PUDSS-1(LF)(SN)
B22B-PUDSS-1(LF)(SN)
Whakaahuatanga: CONN HDR TOP 22 POS W/BOSS 2MM
Tikiake: B22B-PUDSS-1(LF)(SN).pdf
B22B-PADSS(LF)(SN)
B22B-PADSS(LF)(SN)
Tikiake: B22B-PADSS(LF)(SN).pdf
B22B-PNDZS-1(T)(LF)(SN)
B22B-PNDZS-1(T)(LF)(SN)
Whakaahuatanga: CONN HEADR PND TOP 22POS 2MM PCB
Tikiake: B22B-PNDZS-1(T)(LF)(SN).pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel