B20B-PADSS-1
JSTJST
JST
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B20B-PADSS-1
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 20POS 2MM TIN-LEAD
Ngā Rauemi: B20B-PADSS-1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B20B-PADSS-1
Tau Wae B20B-PADSS-1 Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN HEADER 20POS 2MM TIN-LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4419 pcs Pepa Raraunga B20B-PADSS-1.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa PAD Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 20 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri 12.4mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled Teitei Whakanoho 0.402" (10.20mm)
Tae Whakanoho Natural Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Board Guide Pato Tere Locking Ramp
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 20 position 0.079" (2.00mm) Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.134" (3.40mm)