B16B-PH-K-S
JSTJST
B16B-PH-K-S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B16B-PH-K-S
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua CONN HEADER PH TOP 16POS 2MM
Ngā Rauemi: B16B-PH-K-S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B16B-PH-K-S
Tau Wae B16B-PH-K-S Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN HEADER PH TOP 16POS 2MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4218 pcs Pepa Raraunga B16B-PH-K-S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 100V Whakamutunga Press-Fit, Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa PH Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.333" (8.45mm) Ētahi Ingoa 455-1267
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 16
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 8mm
Teitei Whakanoho 0.236" (6.00mm) Tae Whakanoho Natural
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Detent Lock Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 16 position 0.079" (2.00mm)
Whakatauranga onamata 2A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Brass
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.134" (3.40mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.134" (3.39mm)
Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin-Lead Whakaoti Whakamutunga - Tae Tin-Lead
Momo Hononga Header Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
B16B-PHDSS
B16B-PHDSS
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN HEADER PHD TOP 16POS 2MM
I roto i te taonga: 4766 pcs
Tikiake: B16B-PHDSS.pdf
RFQ
B16B-PADSS-1
B16B-PADSS-1
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN HEADER 16POS 2MM TIN-LEAD