B13B-ZR-SM3-TF
JSTJST
B13B-ZR-SM3-TF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B13B-ZR-SM3-TF
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua CONN HEADER ZH TOP 13POS 1.5MM
Ngā Rauemi: B13B-ZR-SM3-TF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B13B-ZR-SM3-TF
Tau Wae B13B-ZR-SM3-TF Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN HEADER ZH TOP 13POS 1.5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4886 pcs Pepa Raraunga B13B-ZR-SM3-TF.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 50V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa ZH Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.059" (1.50mm) Packaging Tape & Reel (TR)
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 455-1295-2
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 13
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.197" (5.00mm) Tae Whakanoho Natural
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Solder Retention
Pato Tere Detent Lock Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Surface Mount 13 position 0.059" (1.50mm)
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Circular Whakaaetanga Mea Brass
Whakapā mai te roa - Pouaka - Whakaauau te Whakaaetanga - Tae -
Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin-Lead Whakaoti Whakamutunga - Tae Tin-Lead
Momo Hononga Header Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
B13B-ZR(LF)(SN)
B13B-ZR(LF)(SN)
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN HEADER ZH TOP 13POS 1.5MM
I roto i te taonga: 235446 pcs
Tikiake: B13B-ZR(LF)(SN).pdf
RFQ
B13HP
B13HP
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V
I roto i te taonga: 19595 pcs
Tikiake: B13HP.pdf
RFQ
B13B-ZESK-1D(T)(LF)(SN)(N)
B13B-ZESK-1D(T)(LF)(SN)(N)
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN HEADER 13POS 1.5MM T/H
Tikiake: B13B-ZESK-1D(T)(LF)(SN)(N).pdf
B13EP
B13EP
Kaihanga: NKK Switches
Tikiake: B13EP.pdf
B13B-XH-A(LF)(SN)
B13B-XH-A(LF)(SN)
Whakaahuatanga: CONN HEADER XH TOP 13POS 2.5MM
Tikiake: B13B-XH-A(LF)(SN).pdf
B13HH
B13HH