B13B-PASK-1(LF)(SN)
JSTJST
JST
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B13B-PASK-1(LF)(SN)
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua CONN HEADER PA 13POS TOP W/BOSS
Ngā Rauemi: B13B-PASK-1(LF)(SN).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B13B-PASK-1(LF)(SN)
Tau Wae B13B-PASK-1(LF)(SN) Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN HEADER PA 13POS TOP W/BOSS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 127437 pcs Pepa Raraunga B13B-PASK-1(LF)(SN).pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250V Whakamutunga Kinked Pin, Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa PA Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.319" (8.10mm) Ētahi Ingoa 455-1843
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 13
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 9.9mm, 14.7mm, 14.9mm
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Teitei Whakanoho 0.303" (7.70mm)
Tae Whakanoho Natural Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Board Guide Pato Tere Locking Ramp
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 13 position 0.079" (2.00mm) Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.126" (3.20mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Tin Momo Hononga Header
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
B13AW
B13AW
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V
I roto i te taonga: 28571 pcs
Tikiake: B13AW.pdf
RFQ
B13B-XASK-1(LF)(SN)
B13B-XASK-1(LF)(SN)
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN HEADER XA 13POS 2.5MM TIN
I roto i te taonga: 91879 pcs
Tikiake: B13B-XASK-1(LF)(SN).pdf
RFQ
B13B-PH-SM4-TB(LF)(SN)
B13B-PH-SM4-TB(LF)(SN)
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN HEADER PH TOP 13POS 2MM SMD
Tikiake: B13B-PH-SM4-TB(LF)(SN).pdf
B13B-PASK(LF)(SN)
B13B-PASK(LF)(SN)
Whakaahuatanga: CONN HEADER PA 13POS TOP 2MM TIN
Tikiake: B13B-PASK(LF)(SN).pdf
B13B-EH-A
B13B-EH-A
Whakaahuatanga: CONN HEADER EH TOP 13POS 2.5MM
Tikiake: B13B-EH-A.pdf
B13B-PASK-1
B13B-PASK-1
Whakaahuatanga: CONN HEADER PA 13POS TOP W/BOSS
Tikiake: B13B-PASK-1.pdf
B13B-PH-SM4-TBT(LF)(SN)
B13B-PH-SM4-TBT(LF)(SN)
Kaihanga: JST Sales America Inc.
Tikiake:
B13B-PH-K-S
B13B-PH-K-S
Whakaahuatanga: CONN HEADER PH TOP 13POS 2MM
Tikiake: B13B-PH-K-S.pdf
B13B-PASK
B13B-PASK