B12B-PADSS-1
JSTJST
B12B-PADSS-1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B12B-PADSS-1
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 12POS 2MM TIN-LEAD
Ngā Rauemi: B12B-PADSS-1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B12B-PADSS-1
Tau Wae B12B-PADSS-1 Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN HEADER 12POS 2MM TIN-LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3990 pcs Pepa Raraunga B12B-PADSS-1.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa PAD Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 12 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri 12.4mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled Teitei Whakanoho 0.402" (10.20mm)
Tae Whakanoho Natural Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Board Guide Pato Tere Locking Ramp
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 12 position 0.079" (2.00mm) Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.134" (3.40mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae - Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin-Lead
Whakaoti Whakamutunga - Tae Tin-Lead Momo Hononga Header
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
B12B-EH-A(LF)(SN)
B12B-EH-A(LF)(SN)
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN HEADER EH TOP 12POS 2.5MM
I roto i te taonga: 313855 pcs
Tikiake: B12B-EH-A(LF)(SN).pdf
RFQ
B12AW
B12AW
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V
I roto i te taonga: 22499 pcs
Tikiake: B12AW.pdf
RFQ
B12B-PASK-1(LF)(SN)
B12B-PASK-1(LF)(SN)
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN HEADER PA 12POS TOP W/BOSS
Tikiake: B12B-PASK-1(LF)(SN).pdf
B12B-PADSS
B12B-PADSS
Whakaahuatanga: CONN HEADER 12POS 2MM TIN-LEAD
Tikiake: B12B-PADSS.pdf
B12B-PADSS(LF)(SN)
B12B-PADSS(LF)(SN)
Whakaahuatanga: CONN HEADER 12POS 2MM TIN