ASXNISXNI22K152
JSTJST
JST
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ASXNISXNI22K152
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua JUMPER SXNI-001T-P0.6 X2 6"
Ngā Rauemi: ASXNISXNI22K152.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ASXNISXNI22K152
Tau Wae ASXNISXNI22K152 Kaihanga JST
Whakaahuatanga JUMPER SXNI-001T-P0.6 X2 6" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 145140 pcs Pepa Raraunga ASXNISXNI22K152.pdf
Waea Wire 22 AWG Raupapa XNI
Tau o nga Rarangi 1 Te maha o nga Kaihautū 1
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Te roa 6.00" (152.40mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 6.00" (152.40mm)