ASEHSEH22K152
JSTJST
ASEHSEH22K152 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ASEHSEH22K152
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua JUMPER SEH-001T-P0.6 X2 6"
Ngā Rauemi: ASEHSEH22K152.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ASEHSEH22K152
Tau Wae ASEHSEH22K152 Kaihanga JST
Whakaahuatanga JUMPER SEH-001T-P0.6 X2 6" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 335894 pcs Pepa Raraunga ASEHSEH22K152.pdf
Waea Wire 22 AWG Raupapa EH
Ētahi Ingoa 455-3103 Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Kaihautū 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Te roa 6.00" (152.40mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 6.00" (152.40mm)