ANSHDNSHD28K51
JSTJST
JST
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ANSHDNSHD28K51
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua JUMPER SNSHD-003T-P0.2 X2 2"
Ngā Rauemi: ANSHDNSHD28K51.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ANSHDNSHD28K51
Tau Wae ANSHDNSHD28K51 Kaihanga JST
Whakaahuatanga JUMPER SNSHD-003T-P0.2 X2 2" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 163001 pcs Pepa Raraunga ANSHDNSHD28K51.pdf
Waea Wire 28 AWG Raupapa NSHD
Tau o nga Rarangi 1 Te maha o nga Kaihautū 1
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Te roa 2.00" (50.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Black 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 2.00" (50.80mm)