A10XAF10XAF22K305A
Hua Hua
Tau Wae: A10XAF10XAF22K305A
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua JUMPER 10XAF-2S - 10XAF-2S 12"
Ngā Rauemi: A10XAF10XAF22K305A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A10XAF10XAF22K305A
Tau Wae A10XAF10XAF22K305A Kaihanga JST
Whakaahuatanga JUMPER 10XAF-2S - 10XAF-2S 12" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67477 pcs Pepa Raraunga A10XAF10XAF22K305A.pdf
Whakamahi - Te whakangungu -
Raupapa XAF Pitch - Hononga 0.098" (2.50mm)
Pitch - Kaera 0.098" (2.50mm) Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 10 Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Te roa 1.00' (304.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 1.00' (304.80mm)