A10KR10DA28W51B
Hua Hua
Tau Wae: A10KR10DA28W51B
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua JUMPER 10DA-8M - 10KR-8M-P 2"
Ngā Rauemi: A10KR10DA28W51B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A10KR10DA28W51B
Tau Wae A10KR10DA28W51B Kaihanga JST
Whakaahuatanga JUMPER 10DA-8M - 10KR-8M-P 2" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60337 pcs Pepa Raraunga A10KR10DA28W51B.pdf
Whakamahi - Te whakangungu -
Raupapa - Pitch - Hononga 0.079" (2.00mm)
Pitch - Kaera 0.079" (2.00mm) Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 10 Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Te roa 0.167' (50.80mm, 2.00") Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug 0.167' (50.80mm, 2.00")