A06XAF06XAF22K51A
JSTJST
A06XAF06XAF22K51A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A06XAF06XAF22K51A
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua JUMPER 06XAF-2S - 06XAF-2S 2"
Ngā Rauemi: 1.A06XAF06XAF22K51A.pdf2.A06XAF06XAF22K51A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A06XAF06XAF22K51A
Tau Wae A06XAF06XAF22K51A Kaihanga JST
Whakaahuatanga JUMPER 06XAF-2S - 06XAF-2S 2" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74296 pcs Pepa Raraunga 1.A06XAF06XAF22K51A.pdf2.A06XAF06XAF22K51A.pdf
Whakamahi - Te whakangungu -
Raupapa XAF Pitch - Hononga 0.098" (2.50mm)
Pitch - Kaera - Ētahi Ingoa 455-3047
Tau o nga Rarangi 1 Tau o nga Tauranga 6
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Te roa 0.167' (50.80mm, 2.00") Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.167' (50.80mm, 2.00")