40P9.0-JMCS-G-B-TF(N)
JST Sales America Inc.JST Sales America Inc.
JST Sales America Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 40P9.0-JMCS-G-B-TF(N)
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua JMC CONNECTOR
Ngā Rauemi: 40P9.0-JMCS-G-B-TF(N).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 40P9.0-JMCS-G-B-TF(N)
Tau Wae 40P9.0-JMCS-G-B-TF(N) Kaihanga JST Sales America Inc.
He Rahinga Kei te wātea 64680 pcs Pepa Raraunga 40P9.0-JMCS-G-B-TF(N).pdf
Raupapa JMC RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ētahi Ingoa 40P9.0-JMCS-G-B-TF(N)-ND
Q9237457
Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 40 Te maha o nga Kaihautū 0.020" (0.50mm)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Waehanga Kaihanga 40P9.0-JMCS-G-B-TF(N)
Length - Pouaka (Tae) 9mm Teitei i runga i te Poari -
Ngā āhuatanga Board Guide Whakaahua nui 40 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold