32FLZ-RSM1-R-TB(LF)(SN)
JSTJST
JST
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 32FLZ-RSM1-R-TB(LF)(SN)
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua CONN FFC BOTTOM 32POS 0.50MM R/A
Ngā Rauemi: 32FLZ-RSM1-R-TB(LF)(SN).pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 32FLZ-RSM1-R-TB(LF)(SN)
Tau Wae 32FLZ-RSM1-R-TB(LF)(SN) Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN FFC BOTTOM 32POS 0.50MM R/A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 67071 pcs Pepa Raraunga 32FLZ-RSM1-R-TB(LF)(SN).pdf
Te Whakatau Ngaohiko 50V Whakamutunga Solder
Raupapa FLZ Pana 0.020" (0.50mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 32FLZ-RSM1-R-TB
32FLZ-RSM1-R-TB-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 32
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Takahanga Tae - Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Ko te Kati Ara Slide Lock
Tae Housing Natural Teitei i runga i te Poari 0.079" (2.00mm)
Flat Flex Type FFC, FPC Ngā āhuatanga Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Mate 0.30mm Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
Whakatauranga onamata 0.5A Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze