28FE-ST-VK-N
JSTJST
JST
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28FE-ST-VK-N
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua 56 CONTACT(S), FEMALE, RIGHT ANG
Ngā Rauemi: 28FE-ST-VK-N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28FE-ST-VK-N
Tau Wae 28FE-ST-VK-N Kaihanga JST
He Rahinga Kei te wātea 130396 pcs Pepa Raraunga 28FE-ST-VK-N.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200V Whakamutunga Kinked Pin
Raupapa FE Pana 0.049" (1.25mm)
Packaging Bulk Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 28 Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Nga Takahanga Tae -
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Ko te Kati Ara - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT) Tae Housing White
Teitei i runga i te Poari 0.189" (4.80mm) Flat Flex Type FFC
Ngā āhuatanga Low Insertion Force (LIF) FFC, FCB Mate 0.30mm
Whakaahuatanga Taipitopito 28 Position FFC Connector Contacts, Bottom 0.049" (1.25mm) Through Hole, Right Angle Whakatauranga onamata 1A