20R-JMCS-G-B-TF(S)
JSTJST
20R-JMCS-G-B-TF(S) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 20R-JMCS-G-B-TF(S)
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 20POS GOLD W/BOSS
Ngā Rauemi: 20R-JMCS-G-B-TF(S).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 20R-JMCS-G-B-TF(S)
Tau Wae 20R-JMCS-G-B-TF(S) Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN RCPT 20POS GOLD W/BOSS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 121504 pcs Pepa Raraunga 20R-JMCS-G-B-TF(S).pdf
Raupapa JMC Pana 0.020" (0.50mm)
Packaging Original-Reel® Ētahi Ingoa 455-2849DKR
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 20
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.091" (2.30mm)
Ngā āhuatanga Board Guide Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold