15FE-ST-VK-N
JSTJST
JST
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 15FE-ST-VK-N
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua CONN FFC BOTTOM 15POS 1.25MM R/A
Ngā Rauemi: 15FE-ST-VK-N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
540 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 15FE-ST-VK-N
Tau Wae 15FE-ST-VK-N Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN FFC BOTTOM 15POS 1.25MM R/A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 194404 pcs Pepa Raraunga 15FE-ST-VK-N.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200V Whakamutunga Kinked Pin
Raupapa FE Pana 0.049" (1.25mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa Q3877764
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 15
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Takahanga Tae - Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Ko te Kati Ara -
Tae Housing White Teitei i runga i te Poari 0.189" (4.80mm)
Flat Flex Type FFC Ngā āhuatanga Low Insertion Force (LIF)
FFC, FCB Mate 0.30mm Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position FFC Connector Contacts, Bottom 0.049" (1.25mm) Through Hole, Right Angle
Whakatauranga onamata 1A Whakaaetanga Mea Copper Alloy