BF8100-UVC
JKL Components CorporationJKL Components Corporation
BF8100-UVC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BF8100-UVC
Kaihanga / Waitohu: JKL Components Corporation
Whakaahuatanga hua CCFL UV LAMP 600V 5MA 8X100MM
Ngā Rauemi: BF8100-UVC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BF8100-UVC
Tau Wae BF8100-UVC Kaihanga JKL Components Corporation
Whakaahuatanga CCFL UV LAMP 600V 5MA 8X100MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4109 pcs Pepa Raraunga BF8100-UVC.pdf
Tuhinga 600V (Start), 200V (Operating) Momo CCFL, Ultraviolet (UV) Narrow Spectrum
Rahi / Rahi 8.0mm x 100mm Raupapa -
Whakaputa 430µW, cm2 @ 1" Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga o mua Contains Mercury Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito CCFL, Ultraviolet (UV) Narrow Spectrum 600V (Start), 200V (Operating) 5mA 430µW, cm2 @ 1" 8.0mm x 100mm I teie nei 5mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BF822,215
BF822,215
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: TRANS NPN 250V 0.05A SOT23
I roto i te taonga: 821673 pcs
Tikiake: BF822,215.pdf
RFQ
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: TRANS PNP 30V 0.025A SOT23
I roto i te taonga: 1467541 pcs
Tikiake: BF824,235.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: TRANS NPN 300V 0.05A SOT23
BF820W,135
BF820W,135
Whakaahuatanga: TRANS NPN 300V 0.05A SOT323
Tikiake: BF820W,135.pdf
Whakaahuatanga: TRANS PNP 300V 0.05A SOT23
BF824W,135
BF824W,135
Whakaahuatanga: TRANS PNP 30V 0.025A SOT323
Tikiake: BF824W,135.pdf
BF8/RC
BF8/RC
Kaihanga: JKL Components Corporation
Whakaahuatanga: END CAP RUBBER 8MM CCFL
Tikiake: BF8/RC.pdf
BF820W,115
BF820W,115
Tikiake: BF820W,115.pdf
Whakaahuatanga: TRANS PNP 250V 0.05A SOT23
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel