WR-80PB-VF60-N1-R1200
JAE ElectronicsJAE Electronics
JAE Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WR-80PB-VF60-N1-R1200
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 0.5MM 80POS SMD
Ngā Rauemi: WR-80PB-VF60-N1-R1200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WR-80PB-VF60-N1-R1200
Tau Wae WR-80PB-VF60-N1-R1200 Kaihanga JAE Electronics
Whakaahuatanga CONN HEADER 0.5MM 80POS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26668 pcs Pepa Raraunga WR-80PB-VF60-N1-R1200.pdf
Raupapa WR RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 80
Te maha o nga Kaihautū 0.020" (0.50mm) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga WR-80PB-VF60-N1-R1200 Length - Pouaka (Tae) 6mm, 6.5mm, 9mm
Teitei i runga i te Poari 0.197" (5.00mm) Ngā āhuatanga Board Guide
Whakaahua nui 80 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Whakaahuatanga CONN HEADER 0.5MM 80POS SMD