WR-80P-VF-N1-R1500
Hua Hua
Tau Wae: WR-80P-VF-N1-R1500
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 0.5MM 80POS SMD
Ngā Rauemi: WR-80P-VF-N1-R1500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WR-80P-VF-N1-R1500
Tau Wae WR-80P-VF-N1-R1500 Kaihanga JAE Electronics
Whakaahuatanga CONN HEADER 0.5MM 80POS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19830 pcs Pepa Raraunga WR-80P-VF-N1-R1500.pdf
Raupapa WR RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 80
Te maha o nga Kaihautū 0.020" (0.50mm) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga WR-80P-VF-N1-R1500 Length - Pouaka (Tae) 4mm, 4.5mm, 7mm
Teitei i runga i te Poari 0.118" (3.00mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 80 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Whakaahuatanga CONN HEADER 0.5MM 80POS SMD
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold Momo Hononga Plug, Outer Shroud Contacts
Taara Taea 3.9µin (0.10µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
WR-80P-VF-N1
WR-80P-VF-N1
Kaihanga: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: CONN PLUG 0.5MM 80POS SMD