WR-70PB-VF-N1-R1500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WR-70PB-VF-N1-R1500
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 0.5MM 70POS SMD
Ngā Rauemi: WR-70PB-VF-N1-R1500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WR-70PB-VF-N1-R1500
Tau Wae WR-70PB-VF-N1-R1500 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN HEADER 0.5MM 70POS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 33727 pcs Pepa Raraunga WR-70PB-VF-N1-R1500.pdf
Raupapa WR Pana 0.020" (0.50mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 70 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Nga Tae Whakamuri 4mm, 4.5mm, 7mm
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.118" (3.00mm) Ngā āhuatanga Board Guide
Whakaahuatanga Taipitopito 70 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti 3.90µin (0.099µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Plug, Outer Shroud Contacts
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
WR-70P-VF60-N1-R1200
WR-70P-VF60-N1-R1200
Kaihanga: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: CONN HEADER 0.5MM 70POS SMD
I roto i te taonga: 32191 pcs
Tikiake: WR-70P-VF60-N1-R1200.pdf
RFQ
WR-70PB-VF-N1
WR-70PB-VF-N1
Whakaahuatanga: CONN PLUG 0.5MM 70POS SMD