WR-40S-VF-N1-R1500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WR-40S-VF-N1-R1500
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RECEPT 0.5MM 40POS SMD
Ngā Rauemi: WR-40S-VF-N1-R1500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WR-40S-VF-N1-R1500
Tau Wae WR-40S-VF-N1-R1500 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN RECEPT 0.5MM 40POS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57439 pcs Pepa Raraunga WR-40S-VF-N1-R1500.pdf
Raupapa WR Pana 0.020" (0.50mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 40 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Nga Tae Whakamuri 4mm, 5mm, 6mm
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.128" (3.25mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 40 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti 3.90µin (0.099µm)