WR-30S-VF-N1-R1500
JAE ElectronicsJAE Electronics
JAE Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WR-30S-VF-N1-R1500
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RECEPT 0.5MM 30POS SMD
Ngā Rauemi: WR-30S-VF-N1-R1500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WR-30S-VF-N1-R1500
Tau Wae WR-30S-VF-N1-R1500 Kaihanga JAE Electronics
Whakaahuatanga CONN RECEPT 0.5MM 30POS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78387 pcs Pepa Raraunga WR-30S-VF-N1-R1500.pdf
Raupapa WR RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 30
Te maha o nga Kaihautū 0.020" (0.50mm) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga WR-30S-VF-N1-R1500 Length - Pouaka (Tae) 4mm, 5mm, 6mm
Teitei i runga i te Poari 0.128" (3.25mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 30 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Whakaahuatanga CONN RECEPT 0.5MM 30POS SMD