WR-20P-VF-N1-R1500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WR-20P-VF-N1-R1500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WR-20P-VF-N1-R1500
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 20POS VERT 0.5MM SMD
Ngā Rauemi: 1.WR-20P-VF-N1-R1500.pdf2.WR-20P-VF-N1-R1500.pdf3.WR-20P-VF-N1-R1500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WR-20P-VF-N1-R1500
Tau Wae WR-20P-VF-N1-R1500 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN PLUG 20POS VERT 0.5MM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Raupapa WR Pana 0.020" (0.50mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 670-2362-2
WR20PVFN1R1500
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 20
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 4mm, 4.5mm, 7mm Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.118" (3.00mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 3.90µin (0.099µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Outer Shroud Contacts
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
WR-20S-VF-N1-R1500
WR-20S-VF-N1-R1500
Kaihanga: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 0.5MM 20POS SMD
I roto i te taonga: 51139 pcs
Tikiake: WR-20S-VF-N1-R1500.pdf
RFQ
WR-20P-VF-N1
WR-20P-VF-N1
Whakaahuatanga: CONN PLUG 0.5MM 20POS VERT SMD