WP9-S060VA1-R500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP9-S060VA1-R500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WP9-S060VA1-R500
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RCP 0.4MM NW 60POS DUAL SMD
Ngā Rauemi: 1.WP9-S060VA1-R500.pdf2.WP9-S060VA1-R500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WP9-S060VA1-R500
Tau Wae WP9-S060VA1-R500 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN RCP 0.4MM NW 60POS DUAL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 51412 pcs Pepa Raraunga 1.WP9-S060VA1-R500.pdf2.WP9-S060VA1-R500.pdf
Raupapa WP9 Pana 0.016" (0.40mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 670-2829-2
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 60
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 0.8mm Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.031" (0.80mm)
Ngā āhuatanga Solder Retention Whakaahuatanga Taipitopito 60 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold