WP9-S020VAE-R300
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WP9-S020VAE-R300
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN .4 MM STACKING TYPE FPC
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WP9-S020VAE-R300
Tau Wae WP9-S020VAE-R300 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 24332 pcs Pepa Raraunga
Raupapa WP9 Pana 0.016" (0.40mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 20 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Nga Tae Whakamuri 0.8mm
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.031" (0.80mm) Ngā āhuatanga Solder Retention
Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti 3.90µin (0.099µm)