WP9-P014VA1-R500
JAE ElectronicsJAE Electronics
WP9-P014VA1-R500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WP9-P014VA1-R500
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN PLG 0.4MM NW 14POS DUAL SMD
Ngā Rauemi: 1.WP9-P014VA1-R500.pdf2.WP9-P014VA1-R500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WP9-P014VA1-R500
Tau Wae WP9-P014VA1-R500 Kaihanga JAE Electronics
Whakaahuatanga CONN PLG 0.4MM NW 14POS DUAL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 103078 pcs Pepa Raraunga 1.WP9-P014VA1-R500.pdf2.WP9-P014VA1-R500.pdf
Raupapa WP9 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ētahi Ingoa 670-2815-2 Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 14 Te maha o nga Kaihautū 0.016" (0.40mm)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga WP9-P014VA1-R500
Length - Pouaka (Tae) 0.8mm Teitei i runga i te Poari 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Solder Retention Whakaahua nui 14 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Whakaahuatanga CONN PLG 0.4MM NW 14POS DUAL SMD Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold