WP7B-S050VA1-R8000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WP7B-S050VA1-R8000
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 0.4MM 50POS DUAL SMD
Ngā Rauemi: 1.WP7B-S050VA1-R8000.pdf2.WP7B-S050VA1-R8000.pdf3.WP7B-S050VA1-R8000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WP7B-S050VA1-R8000
Tau Wae WP7B-S050VA1-R8000 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN RCPT 0.4MM 50POS DUAL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Raupapa WP7 Pana 0.016" (0.40mm)
Packaging Cut Tape (CT) Ētahi Ingoa 670-3056-1
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 0.7mm Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Teitei i runga i te Poari 0.028" (0.71mm) Ngā āhuatanga Solder Retention
Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti 3.90µin (0.099µm)