WP7A-S030VA1-R8000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP7A-S030VA1-R8000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WP7A-S030VA1-R8000
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 0.4MM 30POS DUAL SMD
Ngā Rauemi: 1.WP7A-S030VA1-R8000.pdf2.WP7A-S030VA1-R8000.pdf3.WP7A-S030VA1-R8000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WP7A-S030VA1-R8000
Tau Wae WP7A-S030VA1-R8000 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN RCPT 0.4MM 30POS DUAL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Raupapa WP7 Pana 0.016" (0.40mm)
Packaging Cut Tape (CT) Ētahi Ingoa 670-2983-1
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 30
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 0.7mm Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.028" (0.71mm)
Ngā āhuatanga Solder Retention Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold