WP7A-S026VA1-R500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP7A-S026VA1-R500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WP7A-S026VA1-R500
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 0.4MM 26POS DUAL SMD
Ngā Rauemi: 1.WP7A-S026VA1-R500.pdf2.WP7A-S026VA1-R500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WP7A-S026VA1-R500
Tau Wae WP7A-S026VA1-R500 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN RCPT 0.4MM 26POS DUAL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75319 pcs Pepa Raraunga 1.WP7A-S026VA1-R500.pdf2.WP7A-S026VA1-R500.pdf
Raupapa WP7 Pana 0.016" (0.40mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 670-2586
670-2586-ND
AA07A-S026VA1-R100
C2777-WP7A-S026VA1-R500
WP7A-S026VA1
WP7AS026VA1R500
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 0.7mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.028" (0.71mm) Ngā āhuatanga Solder Retention
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti 3.90µin (0.099µm)