WP10-P002VA10-R15000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP10-P002VA10-R15000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WP10-P002VA10-R15000
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN PLG 2POS 10A BRD-BRD
Ngā Rauemi: 1.WP10-P002VA10-R15000.pdf2.WP10-P002VA10-R15000.pdf3.WP10-P002VA10-R15000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WP10-P002VA10-R15000
Tau Wae WP10-P002VA10-R15000 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN PLG 2POS 10A BRD-BRD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Raupapa WP10 Pana 0.016" (0.40mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 670-2852-2
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 6 (2 + 4 Power)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 0.7mm Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.023" (0.59mm)