WM2M054JPA
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WM2M054JPA
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 0.5MM 54POS R/A
Ngā Rauemi: 1.WM2M054JPA.pdf2.WM2M054JPA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WM2M054JPA
Tau Wae WM2M054JPA Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN PLUG 0.5MM 54POS R/A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6027 pcs Pepa Raraunga 1.WM2M054JPA.pdf2.WM2M054JPA.pdf
Raupapa WM2 Pana 0.020" (0.50mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 670-2043
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 54
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.191" (4.85mm) Ngā āhuatanga Board Guide
Whakaahuatanga Taipitopito 54 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti 3.90µin (0.099µm)