WM1F068NSA
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WM1F068NSA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WM1F068NSA
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 1MM 68POS R/A
Ngā Rauemi: 1.WM1F068NSA.pdf2.WM1F068NSA.pdf3.WM1F068NSA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WM1F068NSA
Tau Wae WM1F068NSA Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN RCPT 1MM 68POS R/A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4671 pcs Pepa Raraunga 1.WM1F068NSA.pdf2.WM1F068NSA.pdf3.WM1F068NSA.pdf
Raupapa WM1 Pana 0.039" (1.00mm)
Packaging Tray Ētahi Ingoa 670-2422
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 68
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.219" (5.55mm) Ngā āhuatanga Board Guide, Board Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 68 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Through Hole, Right Angle Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti 30.0µin (0.76µm)
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Outer Shroud Contacts
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
WM1M068USA
WM1M068USA
Kaihanga: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: CONN PLUG 1MM 68POS STR SOLDER
I roto i te taonga: 5950 pcs
Tikiake: WM1M068USA.pdf
RFQ
WM1F068USA
WM1F068USA
Whakaahuatanga: CONN RCPT 1MM 68POS STR
I roto i te taonga: 4255 pcs
Tikiake: WM1F068USA.pdf
RFQ
WM1F068NSAR500
WM1F068NSAR500
Kaihanga: JAE Electronics
Whakaahuatanga: CONN RCPT 1MM 68POS R/A