WH1S030WA1
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WH1S030WA1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WH1S030WA1
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RCPT VERT 30POS 0.4MM
Ngā Rauemi: 1.WH1S030WA1.pdf2.WH1S030WA1.pdf3.WH1S030WA1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
234 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WH1S030WA1
Tau Wae WH1S030WA1 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN RCPT VERT 30POS 0.4MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39739 pcs Pepa Raraunga 1.WH1S030WA1.pdf2.WH1S030WA1.pdf3.WH1S030WA1.pdf
Raupapa WH1 Pana 0.016" (0.40mm)
Packaging Tray Ētahi Ingoa 670-2360
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 30
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 1mm Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.037" (0.95mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold