WD-T100P4V-VF120-EB-R250
JAE ElectronicsJAE Electronics
JAE Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WD-T100P4V-VF120-EB-R250
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua VERT DOCKING PLUG 0.5MM 100POS
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WD-T100P4V-VF120-EB-R250
Tau Wae WD-T100P4V-VF120-EB-R250 Kaihanga JAE Electronics
Whakaahuatanga VERT DOCKING PLUG 0.5MM 100POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12937 pcs Pepa Raraunga
Raupapa WD RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 100
Te maha o nga Kaihautū 0.020" (0.50mm) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga WD-T100P4V-VF120-EB-R250
Length - Pouaka (Tae) - Teitei i runga i te Poari -
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 100 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Whakaahuatanga VERT DOCKING PLUG 0.5MM 100POS Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Outer Shroud Contacts Taara Taea -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
WD-30-TRI
WD-30-TRI
Kaihanga: Jonard Tools
Whakaahuatanga: WIRE WW 30AWG PVDF MULTIPLE 50'
I roto i te taonga: 2484 pcs
Tikiake: WD-30-TRI.pdf
RFQ
WD-T100S4V-VF87
WD-T100S4V-VF87
Kaihanga: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: CONNECTOR PLUG VERTICLE
I roto i te taonga: 4706 pcs
Tikiake:
RFQ
WD-30-B
WD-30-B
Kaihanga: Jonard Tools
Whakaahuatanga: WIRE WW 30AWG PVDF BLUE 50'
Tikiake: WD-30-B.pdf
WD-30-W
WD-30-W
Whakaahuatanga: WIRE WW 30AWG PVDF WHITE 50'
Tikiake: WD-30-W.pdf
WD-30-Y
WD-30-Y
Whakaahuatanga: WIRE WW 30AWG PVDF YELLOW 50'
Tikiake: WD-30-Y.pdf
WD-T100S4V-VF63-T45
WD-T100S4V-VF63-T45
Tikiake:
WD-100S4V-VF-N-PE-T45
WD-100S4V-VF-N-PE-T45
Whakaahuatanga: CONN RCPT 0.5MM 104POS GOLD