MX19002P52
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
MX19002P52 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MX19002P52
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN PIN HOUSING 2POS GRAY
Ngā Rauemi: 1.MX19002P52.pdf2.MX19002P52.pdf3.MX19002P52.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MX19002P52
Tau Wae MX19002P52 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN PIN HOUSING 2POS GRAY Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 98096 pcs Pepa Raraunga 1.MX19002P52.pdf2.MX19002P52.pdf3.MX19002P52.pdf
Raupapa MX19 Mokowā Haupae -
Pana 0.098" (2.50mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 670-2001 Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 2 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Waterproof Pato Tere Latch Holder
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Rectangular Housing Connector Plug Gray 0.098" (2.50mm) Momo Hoapā Male Pin