MM70-314-310B2-1-R500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MM70-314-310B2-1-R500
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN MXM FMALE 314POS 0.020 GOLD
Ngā Rauemi: 1.MM70-314-310B2-1-R500.pdf2.MM70-314-310B2-1-R500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MM70-314-310B2-1-R500
Tau Wae MM70-314-310B2-1-R500 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN MXM FMALE 314POS 0.020 GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakamutunga Solder Raupapa MM70
Pānuitia atu Dual Pana 0.020" (0.50mm)
Packaging Original-Reel® Ētahi Ingoa 670-3017-6
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi - Tau o nga Tauranga 314
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Whakangungu Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ira Female
Feature Feature - Ngā āhuatanga -
Momo Hoapā - Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 11.8µin (0.30µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Tae Black Momo Kāri MXM 3.0
Kapeke Kaata 0.047" (1.20mm)