M19P09K3F2
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
M19P09K3F2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M19P09K3F2
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua PIN SIDE CRIMP CONTACTS
Ngā Rauemi: 1.M19P09K3F2.pdf2.M19P09K3F2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
9000 pcs
18000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M19P09K3F2
Tau Wae M19P09K3F2 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 1683869 pcs Pepa Raraunga 1.M19P09K3F2.pdf2.M19P09K3F2.pdf
Waea Wire 20 AWG Momo -
Raupapa MX19 Pin ranei Poutoko Split Pin
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 670-2687-2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Split Pin Contact Tin 20 AWG Crimp
Whakaoti Whakamutunga Crimp Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Tin
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONTACT GROUNDING 24-18AWG M-N-L
I roto i te taonga: 331438 pcs
Tikiake: 61527-2.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: STD-TIMER CONTACT
I roto i te taonga: 542547 pcs
Tikiake: 928820-1.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: VAL-U-LOK PIN 16AWG BR SN LP
M19A-1101
M19A-1101
Kaihanga: TPK America LLC
Whakaahuatanga: MONITOR TRU 19" TOUCH DESKTOP
Tikiake: M19A-1101.pdf
Whakaahuatanga: EP 2.5 LIF RCPT CONTACT 24-20 AW
Whakaahuatanga: TERMINAL FLAT TYPE RECEPT LONG
Whakaahuatanga: CONN RCPT 24-28AWG CRIMP 30GOLD
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CONN TERM FEMALE 24-28AWG CRIMP
Whakaahuatanga: ELOSTD M5300Y55
Tikiake:
Whakaahuatanga: MINIFIT TPA 2.0 CRP TERM BRAS 22
M19100
M19100
Kaihanga: Murata Electronics
Whakaahuatanga: CONN TOOL
Tikiake:
M19S09K3F2
M19S09K3F2
Kaihanga: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: SOCKET SIDE CRIMP CONTACTS
Tikiake: M19S09K3F2.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel