KX15-40K4D-R-E1000E
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KX15-40K4D-R-E1000E
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 0.8MM 40POS SMD GOLD
Ngā Rauemi: KX15-40K4D-R-E1000E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KX15-40K4D-R-E1000E
Tau Wae KX15-40K4D-R-E1000E Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN PLUG 0.8MM 40POS SMD GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 53534 pcs Pepa Raraunga KX15-40K4D-R-E1000E.pdf
Raupapa KX15 Pana 0.031" (0.80mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 40 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Nga Tae Whakamuri 6mm, 9mm, 12mm, 15mm, 18mm
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.226" (5.74mm) Ngā āhuatanga Board Guide, Solder Retention
Whakaahuatanga Taipitopito 40 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti 3.90µin (0.099µm)