KX14-40K5D-R-E1000E
JAE ElectronicsJAE Electronics
JAE Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KX14-40K5D-R-E1000E
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RCPT .8MM 40POS DL SMD GOLD
Ngā Rauemi: KX14-40K5D-R-E1000E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KX14-40K5D-R-E1000E
Tau Wae KX14-40K5D-R-E1000E Kaihanga JAE Electronics
Whakaahuatanga CONN RCPT .8MM 40POS DL SMD GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 45817 pcs Pepa Raraunga KX14-40K5D-R-E1000E.pdf
Raupapa KX14 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 40
Te maha o nga Kaihautū 0.031" (0.80mm) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga KX14-40K5D-R-E1000E Length - Pouaka (Tae) 7mm, 8mm, 9mm
Teitei i runga i te Poari 0.258" (6.55mm) Ngā āhuatanga Board Guide, Solder Retention
Whakaahua nui 40 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Whakaahuatanga CONN RCPT .8MM 40POS DL SMD GOLD