JN2FS10SL3-R
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JN2FS10SL3-R
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMAL 10PS INLINE RA
Ngā Rauemi: JN2FS10SL3-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
18 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JN2FS10SL3-R
Tau Wae JN2FS10SL3-R Kaihanga JAE Electronics, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 4446 pcs Pepa Raraunga JN2FS10SL3-R.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru S
Rauemi Hee Zinc Alloy Kua oti te Rei Zinc
Raupapa JN2 Packaging Tray
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -20°C ~ 100°C
Tau o nga Tauranga 10 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Synthetic Resin Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Kei roto - Tae Housing Black
Ngā āhuatanga Backshell, Coupling Nut, Rotatable Pato Tere Push-Twist
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line), Right Angle Backshell, Coupling Nut, Rotatable Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Zinc Alloy, Zinc
Ko te Hononga Nuturu 0.787" (20.00mm) Momo Hoapā Crimp