JL05-6A36-74SC-F0-R
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JL05-6A36-74SC-F0-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JL05-6A36-74SC-F0-R
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 74POS INLINE
Ngā Rauemi: 1.JL05-6A36-74SC-F0-R.pdf2.JL05-6A36-74SC-F0-R.pdf3.JL05-6A36-74SC-F0-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JL05-6A36-74SC-F0-R
Tau Wae JL05-6A36-74SC-F0-R Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 74POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 36-74
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Zinc
Raupapa JL05 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 670-1786
JL05-6A36-74SC-FO-R
JL056A3674SCF0R
Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 74 (73 + PE)
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Kōkuhu Rauemi Synthetic Resin
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Kei roto -
Tae Housing Black Ngā āhuatanga Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Zinc Ko te Hononga Nuturu 2.571" (65.30mm)