JL02-8B-24-B28PC-F0-R
Hua Hua
Tau Wae: JL02-8B-24-B28PC-F0-R
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG MALE 24PS INLINE RA
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JL02-8B-24-B28PC-F0-R
Tau Wae JL02-8B-24-B28PC-F0-R Kaihanga JAE Electronics, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 1833 pcs Pepa Raraunga
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Raupapa JL02 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa Q6610692 Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 24
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa - Kei roto -
Tae Housing Black Ngā āhuatanga Backshell, Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line), Right Angle Backshell, Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa - Ko te Hononga Nuturu 1.720" (43.70mm)