JL02-6B-24-B28PC-F0-R
Hua Hua
Tau Wae: JL02-6B-24-B28PC-F0-R
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG MALE 24POS INLINE
Ngā Rauemi: JL02-6B-24-B28PC-F0-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JL02-6B-24-B28PC-F0-R
Tau Wae JL02-6B-24-B28PC-F0-R Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG MALE 24POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2062 pcs Pepa Raraunga JL02-6B-24-B28PC-F0-R.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Raupapa JL02 Packaging Bulk
Whakatakotoranga Keyed Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 24 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi - Tiaki Ingoa -
Kei roto - Tae Housing Black
Ngā āhuatanga Backshell, Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -
Ko te Hononga Nuturu 1.720" (43.70mm) Momo Hoapā Crimp