JL02-2A-24-B28SC-F0-R
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JL02-2A-24-B28SC-F0-R
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT
Ngā Rauemi: JL02-2A-24-B28SC-F0-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
13 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JL02-2A-24-B28SC-F0-R
Tau Wae JL02-2A-24-B28SC-F0-R Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3009 pcs Pepa Raraunga JL02-2A-24-B28SC-F0-R.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 24-B28
Rauemi Hee Metal Kua oti te Rei -
Raupapa JL02 Packaging Bulk
Whakatakotoranga Keyed Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 24 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi - Tiaki Ingoa -
Kei roto - Tae Housing Black
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -