JB1HB10SL2
JAE ElectronicsJAE Electronics
JB1HB10SL2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JB1HB10SL2
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 10POS CRIMP SOCKET
Ngā Rauemi: 1.JB1HB10SL2.pdf2.JB1HB10SL2.pdf3.JB1HB10SL2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JB1HB10SL2
Tau Wae JB1HB10SL2 Kaihanga JAE Electronics
Whakaahuatanga CONN RCPT 10POS CRIMP SOCKET Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4912 pcs Pepa Raraunga 1.JB1HB10SL2.pdf2.JB1HB10SL2.pdf3.JB1HB10SL2.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 22 Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga IP67 - Dust Tight, Waterproof Momo For Female Sockets
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Zinc Alloy
Raupapa JB1 RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Ētahi Ingoa 670-2139
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 10
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga JB1HB10SL2
Kua whakaratohia te Taimana Nui B10 Kōkuhu Rauemi -
Kei roto - Ngā āhuatanga Backshell, Cable Clamp
Whakaahua nui 10 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp Whakaahuatanga CONN RCPT 10POS CRIMP SOCKET
I teie nei - Max / Whakapā Threaded Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -
Ko te Hononga Nuturu Nickel Hoahoa Whakapā Synthetic Resin
Whakaaetanga Mea Keyed Momo Hononga Receptacle Housing
Rauemi Ara -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JB1IW-A
JB1IW-A
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: JUNCTION BOX 1 GANG ADH OFF WHT
I roto i te taonga: 16880 pcs
Tikiake: JB1IW-A.pdf
RFQ
JB1FSEI-A
JB1FSEI-A
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: JUNCTION BOX 1 GANG ADH IVORY
I roto i te taonga: 11784 pcs
Tikiake: JB1FSEI-A.pdf
RFQ
JB1HB05SL2
JB1HB05SL2
Kaihanga: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 5POS INLINE
Tikiake: JB1HB05SL2.pdf
JB1DWH-A
JB1DWH-A
Whakaahuatanga: JUNCTION BOX 1 GANG ADH WHITE
Tikiake: JB1DWH-A.pdf
JB1HB05SL5
JB1HB05SL5
Kaihanga: JAE Electronics
Whakaahuatanga: CONN RCPT 5POS CRIMP SOCKET
Tikiake: JB1HB05SL5.pdf
JB1FSIW-A
JB1FSIW-A
Tikiake: JB1FSIW-A.pdf
JB1IG-A
JB1IG-A
Whakaahuatanga: JUNCTION BOX 1 GANG ADH LT GRAY
Tikiake: JB1IG-A.pdf
JB1WH-A
JB1WH-A
Tikiake: JB1WH-A.pdf
JB1FSWH-A
JB1FSWH-A
Tikiake: JB1FSWH-A.pdf
JB1FSIG-A
JB1FSIG-A
Tikiake: JB1FSIG-A.pdf
JB1EI-A
JB1EI-A
Tikiake: JB1EI-A.pdf
JB1HB03SL5
JB1HB03SL5
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 3POS INLINE
Tikiake: JB1HB03SL5.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel