IL-Z-13PL1-SMTYE-R1500
Hua Hua
Tau Wae: IL-Z-13PL1-SMTYE-R1500
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN HDR 1.25MM 13PS SMD R/A TIN
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IL-Z-13PL1-SMTYE-R1500
Tau Wae IL-Z-13PL1-SMTYE-R1500 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN HDR 1.25MM 13PS SMD R/A TIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4546 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko 200V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa IL-Z Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.049" (1.25mm) Packaging Tape & Reel (TR)
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Tau o nga Rarangi 1 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 13 Momo Tae Surface Mount, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyphenylene Sulfide (PPS) Teitei Whakanoho 0.136" (3.46mm)
Tae Whakanoho Beige Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Solder Retention Pato Tere Friction Lock
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Surface Mount, Right Angle 13 position 0.049" (1.25mm) Whakatauranga onamata 1A per Contact
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Brass Whakapā mai te roa - Pouaka -
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.108" (2.75mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -
Ngā Hua e hāngai ana
IL-Z-14PL1-SMTYE
IL-Z-14PL1-SMTYE
Kaihanga: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: CONN RCPT 1.25MM 13POS CBL MNT
I roto i te taonga: 5709 pcs
Tikiake: IL-Z-14PL1-SMTYE.pdf
RFQ
IL-Z-13PL1-SMTYE
IL-Z-13PL1-SMTYE
Whakaahuatanga: CONN HDR 1.25MM 13PS SMD R/A TIN