IL-FPR-28S-HF-N1-R3000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IL-FPR-28S-HF-N1-R3000
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN FPC BOTTOM 28POS 0.50MM R/A
Ngā Rauemi: 1.IL-FPR-28S-HF-N1-R3000.pdf2.IL-FPR-28S-HF-N1-R3000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IL-FPR-28S-HF-N1-R3000
Tau Wae IL-FPR-28S-HF-N1-R3000 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN FPC BOTTOM 28POS 0.50MM R/A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te Whakatau Ngaohiko 50V Whakamutunga Solder
Raupapa IL-FPR Pana 0.020" (0.50mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa Q5157380AZ
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 28
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Takahanga Tae - Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Ko te Kati Ara Slide Lock Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Poari Whare Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled Tae Housing Black
Teitei i runga i te Poari 0.075" (1.90mm) Flat Flex Type FPC
Ngā āhuatanga Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Mate 0.30mm
Whakaahuatanga Taipitopito 28 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Whakatauranga onamata 0.5A per Contact